| DodoDodo03 a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutor, sa va explic, eu scriu o carte, deja am terminat un volum pe Microsoft Word, si nu stiu ce sa fac in continuare, eu NU VREAU si NU POT sa o public cu ajutorul unei edituri, tipografii etc. Pot sa fac altceva, gen, unde pot sa imi evidentiez romanul si sa am succes (chiar daca nu vreau foarte mult asta), va rog, niste idei, niste sugestii? DAU FUNDA! :/

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se poate edita si publica o carte fara sa o tiparesti!
Pentru inceput iti recomans sa-ti faci un blog, unde ne poti arata prin diferite fragmente, cat de buna este aceasta carte.

| DodoDodo03 explică (pentru neutrino):

Dar nu pot sa o public definitiv, adica, complet pe blog? Deja m, i-am facut unul, si am inceput sa pun in fiecare saptamana cate un capitol.