| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot ascunde in casa niste foi si alte lucruri personale care nu trebuie sifonate?
Incerc sa ascund ceva mic pe termen lung si sa nu fie gasit.Nu merge chestia cu dulapul sau sub haine etc.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e vorba de niste foi ai putea sa le ascunzi, sub covor, in camera ta, intr-o Biblie (ca nimeni nu cauta in asa ceva), in spatele unei poze dintr-o rama (mereu functioneaza), in cosul de gunoi chiar sub punga (asta in camera ta), dupa un calorifer, intr-o cutie de creioane, in pernă, sunt multe optiuni, doar uita-te in jur si pune-ti creativitatea la incercare

| 987654312 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| anonim_4396 explică (pentru 987654312):

Oricând?