| Mara_4052 a întrebat:

Vreau sa scap de "r"...Siti sunt raraita si as vrea sa scap...Stiti cumva cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Da adica pana acum 3 ani cred chiar in scoala era un profesor care se ocupa de chestia asta si eu am fost cu s da era tare laughing si nu stiu ma punea sa zic multe cuvinte pe silabe sa le prelungesc pana nu am mai facut asa fatzi singura exercitii de vorbire happy

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai cred ca acele lectii de dictie te pot ajutawinking. Dar mie mi se pare draguta vocea raraita. Acum nu stiubatting eyelashes

| CybeRAthlete a răspuns:

Mie unul mi se pare sexy... parerea mea este sa nu renunti.
bafta smug

| MichelleI a răspuns:

Si eu sunt raraita ca si tine si eu vroiam sa scap de accentul asta dar pana la urama m-am gandit cu ce ma pote avantaja asta : la fanceza si trebuie sa mentionez ca e destul de bine sunt chiar buna eu am si polipi si cu accentul nu se mai cunoaste cand citesc si multor persoane le place si doar o persoana facemisto de mine dar eu nu o bag in sema