| 44mon a întrebat:

Salut TPU! Stie cineva daca pot retrage banii de pe TikTok cu contul de PayPal al altei persoane? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti amuzant!

| 44mon explică (pentru darrio2007):

De ce? am mai scos pana acum peste 1000 dolari, dar am ceva probleme la contul de paypal si nu mai pot retrage de pe contul meu. ce ti se pare atat de amuzant? happy

| darrio2007 a răspuns (pentru 44mon):

Spui ca ai retras dar de pe contul altei persoane. Dar persoana respectiva stie ce ai facut tu? Cum se face de ii stii numarul de cont?

| 44mon explică (pentru darrio2007):

Lasă, nu mi-ai înțeles nelămurirea