| Lyndsey a întrebat:

Ai sansa sa te transformi intr-o persoana de sex opus pentru o zi (fetele in baietii, iar baietii in fete). Ce ati face? Motivati-va raspunsul! :3

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

M-as uita putin sa vad ce are in minte, mereu a fost un mister mintea fetelor, poate aflam cate ceva laughing

| Hexogen a răspuns (pentru MarianWLF):

Stii ca ai afla doar ce ai tu in minte, da? Ai fi aceeasi persoana in alt corp.

| AtateaConditii a răspuns:

As atinge-o laughing. As fugi fara chilotirolling on the floor. Si as dormi sa vad ce vise umede amtongue. As dace si o laba laughing.

| Lyndsey explică:

Fetele in baieti*, scuzati-mi greseala. :d