| LoveSummerTime a întrebat:

Am o prietena care mi-a zis ca nu a fost vara aceasta nicaieri ( la mare, munte, in strainatate) dar ca a fost la strand de foarte multe ori, la bunici, la verisorii ei. Are o profesoara la scoala care i pune sa zica pe rad fiecare elev unde a fost in vacanta iar ei i este rusine fata de colegi sa spuna ca nu a fost nicaieri. Eu i-am zis ca nu are de ce sa-i fie rusine dar ar vrea si parerea voastra big grin

2 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Pai de ce sa-i fie rusine, poate sa spuna ca a stat pur si simplu zi de zi cu prietenii pe afara, pe la terase, si cand vremea se incingea iesea pe strand. Apoi a fost si un pic intr-o mini vacanta la bunici unde se trezea la 12 si era tratata ca o printesa, in rest acasa. Cu cuvintele astea nimeni nu o sa rada, fundita? big grin

| Marbella a răspuns:

Nu ar trebui sa-i fie rusine.big grin adica, Ea crede ca toti colegi ei au fost la mare sau la munte? eu nu cred. poate uni chiar inventeaza lucrurile astea.asa ca sfatul meu este sa nu ii fie rusinebig grin