| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care vor sa afle detalii despre utlizatori TPU? si adauga 5, 6 intrebari asemanatoare la intervale mici de timp

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Cat timp nu iti spui numele real si unde poti fi gasit, din partea mea e ok sa povesteasca fiecare cat vrea despre propria persoana. De foarte multe ori ma gandesc "oare doar eu sunt asa?", si daca intrebi pe cineva offline daca face sau gandeste un anumit lucru, n-o sa iti raspunda, chiar daca nu e vorba de ceva rusinos, pe net e posibil sa ai noroc, gen "give a man a mask and he will show his true face", si e bine pentru psihic sa descoperi ca nu esti singur.

| Florentina9210 a răspuns:

Stii...aici chiar m-ai pus pe ganduri... hmmm sper sa ma insel.dar nu am eu norocul ala. Tind sa cred ca nici aici nu am scapat de un obsedat.

| Deaad a răspuns:

De obicei sunt copii care n-au ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ne pasă...