| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca țiganii primesc oaspeți la ei în șeatră? Gen ar fi de acord dacă cineva non-tigan ar veni timp de o săptămână să trăiască printre ei?

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

nu stiu ce sa zic...
eu zic mai bine sa-ti iei un fond de ten dintr-ala tanned si sa te dai cu el. ca se ia la spalare nu-i bai ca oricum daca te duci acolo n-o sa te speli, deci nu-ti fa griji de asta. daca cumva totusi se ia si ti se vede pielea alba putin zi-le ca a trebuit sa te inghesui printre niste pereti cand ai fost la furat ca era sa te prinda nu stiu care si s-a luat de pe perete

bafta

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Ceva de genu stau camuflat și fac un jurnal video cu VHS-urihee hee. Da dacă totuși sunt detectat? Ba din ce laude imi zice lumea reiese ca mași integra bine printre ei, da totuși, ce fac dacă chiar sunt detectat?

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

asta nu mai stiu
dar stii ce ma amuza? faptul ca vad ca exista persoane care ti-au luat intrebarea in serios

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

I know what you say...

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,poate ai noroc sa te respawnezi

| OldSoul a răspuns:

Da, de ce nu?
Pana la urma si ei sunt oameni, si pana la urma sunt "tigani"si mai amabili decat un om normal, dar desigur sunt si uni care nu sunt de acord cu asa ceva si nu ar accepta.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Lăsând glumitele de mai sus la oparte chiar ai dreptate, cunosc și eu câțiva țigani ok prin eforie, însă, la mine în oraș sunt cam ostili.gen vin și cerșesc la poartă, sau mai rău, vin câte 3 și îți sar gardu cum a pățit vecini de peste drum, și nu e tocmai bine să te iei în gură cu ei, ca se cam triplează la număr dacă se simț stârniți.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, sunt si tigani cu omenie si fara...
Dar adevarul este ca sunt si oameni "normali" tot la fel.
Personal am avut ocazia sa intalnesc ambele genuri.

| RainmakerX a răspuns:

Tiganii sunt si ei oameni...chiar am vazut un reportaj si sunt destul de primitori cu oaspetii lor.
Acum depinde si de om...a fost odata un reporter care a stat asa cum zici tu si l-au primit foarte bine, ca pe un oaspete adevarat.
Deci da, de ce sa nu primeasca? Acum nu o sa il tina pe respectiv ca pe un parazit, va face si el ceva dar cred ca l-ar primi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fsfsdf sdfsd fsdf sdfsdssdf sdfsd fsd