| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să vă asociați personalitatea cu un animal/reptilă/insectă, care ar fi acela/aceea?
Eu cu un cameleon.

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Eu cu o tigroaica am toate caracteristicile necesare.Sunt pasnica pana nu vad o nedreptate.Dar daca vad o nedreptate se trezeste tigroaica din mine si nu exista om in jurul meu care sa aiba o putere mai mare sa ma infrunte.Nu stiam mereu de existenta acestei puteri in mine dar cu timpul mi-am dat seama.Si mai am o insusire a tigroaicelor.Cand ma apuca foamea nu stiu nici sa rabd nici sa astept. Trebuie sa maninc atunci si acolo unde ma aflu altfel mi-e rau si lesin.Eram inca tinara maritata cand o data eram in oras cu sotul si m-a apucat foamea.Am stat la rind la langos si inca nici nu am apucat sa ies din rind cum am primit langosul am si inceput sa maninc nu aveam rabdare asa de tare era sentimentul de foame puternica, sotul atunci mi-a si facut o poza -ca inca asa ceva nu a vazut. Apoi o alta data cu multi ani mai tirziu am plecat de acasa spre servici si nu am mincat prea mult.Cum am suit pe autobuz m-a apucat o pofta de dulce asa de puternica incit mi-a venit rau dar asa de rau mi-a fost ca oamenii ma intrebau daca ma pot ajuta cu ceva.Cum am coborit din autobuz am fugit cum am putut spre cofetaria cea mai apropiata si cum am mincat dulce cum mi-am revenit si totul a fost ok.Si nu, nu am diabet.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum m-am ingrasat in ultima vreme... cu un porc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o musca, caut sa ma asez pe mancarea de mancarea de pe masa dar inevitabil ajung tot in c***t.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe. O combinatie intre
O FELINA de dimensiuni mari : leoaica / tigroaica - imi place sa imi apar teritoriul! O pisica pentru - mobilitatea / agilitatea & independenta ei ( sufleteasca, as putea spune ), O PANTERA NEAGRA ( NU CEA PINK happy, dar si aia merge laughing ), Lupoaica - animale singuratice prin insasi natura lor, care insa le place sa adere la un grup love struck ( ma caracterizeaza Perfect! )
O vulpita ( pentru nitica inteligenta ) happy
Caine - iubitoare & loiala pana la moarte! love struck
La urma, ar mai fi corbul si hiena - hiena pentru ca e o combatanta innascuta, se lupta chiar si cu cei mai mari decat ea, in special la novel de grup, e vicioasa & periculoasa ( imi place animalele care par Atat de " cute " incat par ca nu ar putea face absolut niciun rau, DAR NU E ASA! devil
Corbul- pentru ca se hraneste din hoitul altor animale!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah, si da Racul! :))
https://www.tpu.ro/......-care-s-a/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi plac si cameleonii- sa le descopar DEGHIZAREA / " CAMUFLAJUL"!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci vrei sa fi druid, druidul se transforma in multe animale happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar eu NU ma transform! SUNT!, Toate aceste animale ( putin din fiecare ), DOAR CA UNELE PARTI SUNT TRASATURI DOMINANTE, ALTELE LATENTE!
Forma Initiala & Adevarata : Hibrid!