| OneDirection223 a întrebat:

De ce baietilor nu le plac fetele lipicioase?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Jesus

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e asa.
Mie mi-a placut o fata care nu era de loc asa. Eu trebuia sa ma dau in vorba cu ea mereu. Si oricum incercam degeaba (poate mai incerc sad )... in fine
Unii baieti prefera aceste fete pentru a nu mai sta ei sa se roage de ele. Este o "metoda" mai usoara zic ei. Fetele care se agata, pentru a sti ei ca ele oricum o sa vina le ei.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca se lipesc de ei ca timbrele de scrisori.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce inseamna la tine lipicioare ca nu inteleg

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu lipicioare mă frate, lipicioase, cleioase incleiate laughing tot la picioare i ti fuge mintea, lipicioase pe tălpi? (transpirate?)laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata de tine, eu am incurcat literele. Nu am fetish pentru linsul degetelor ( slava cerului ).

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ba da le plac, da' fac pe nebunii!