| Drimmero a întrebat:

Hai sa va vad baieti si fete daca voi mai dati martisoare, ca tot suntem in tema. Mai aveti obiceiul asta sau de la o varsta vi se pare copilaresc sa dati? O alta intrebare bomba: Ati facut vreodata de mana sau vi se pare inutil?

Pentru fetiscane: Apreciati cu adevarat primirea martisoarelor sau e ceva sec asa cand le primiti?

92 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Ce ți-am zis înainte sa plec? Eu nu plec eu merg

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Ma uitam și plângeam din tren după cine?

| RKBlue a răspuns:

Cine n-a facut martisoare de mana?
Doar cei ce nu au trecut prin clasele I-IV.
Multi inca dau martisoare, la prietene, colege de servici, liceu, etc.
Mi se pare enervant, obositor si inutil sa te chinui sa alegi martisoarele.
Dar imi place sa cumpar din alea care au pietricele stralucitoare.
Partea trista e cand le dau cadou.Raman deprimat...

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Faptele vorbesc,deci poti frumos sa te duci dracu cu povestile tale lacrimogene
N-ai nici o gara cu respectul si bunul simt, mi-ai dovedit asta
Ce sens mai are sa faci pe sfantul cand deja ti-ai batut joc?
Reslitatea mea e mai dura de cat povestile tale, si totus eu nu ma plang
Sarcaul de tine..., ti-ai facut-o cu mana ta, asa ca nu te mai plange ca o pizd@ lesinata falsa

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Am înțeles toți eu ma plâng când spun Adevărul cum se face ca eu dau cu bată in cap dacă tu nu ma vrei sa ma vezi așa? Când eu te iubesc pe tine mai mult ca mama și tata și ca oricine cum se face ca eu dau cu bată in cap? Cum se face asta ca tu pui bariera asta între noi nu eu tu nu ma vrei eu îți respect decizia in fiecare zi
Ți-am zis eu sunt om nu sunt robot am greșit da dar nu așa cum spui nici nu încerc sa demonstrez nimic la nimeni nu am treba cu nimeni nu ma interesa ce spune alți treba lor viața lor lasă sa fiu eu așa

| Apokales a răspuns:

Nimic. O sarbatoare comerciala care nu mai inseamna nimic si nici nu cred ca a insemnat vreodata ceva. Am observat ceva la mine, cu cat sarbatoare este mai comerciala cu atat o urasc mai mult. Poate am boala, poate sunt eu bolnav, dar nu suport asta.

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Nu sunt sfânt nici nu știu cine sunt un om atâta tot și eu am Greșelile dar nu mint ți-am zis totul in fata și acum ți-am zis mereu îți spun ce vina am ca ni crezi de ce a-și face ceva sama crezi fapte? Ce fapte sunt blocat aicia ce fapte? Crezi ca totul este ușor se face peste noapte totul nici nu ai idee cum este viața cu Adevărată

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Cum *** sa iubesti si sa ma injunghii pana la os....esti dus rau si inconstient de tine
Poate iert dar nu uit niciodata, si iti garantez asta, stii prea bine la ce ma refer
Nu iti merge cu mine daca faci pe naivul

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Sincer vrei sa stii? Nu nu știu la ce te refer nu sunt naiv nici baita bun așa ma vedeți voi eu sunt om am care a greșit dar nu este nimic așa cum se vede Absolut nimic ce vrei să-ți spun mai mult de atâta ce a-și putea sa mai facă sate lămuresc zi tu ce pot sa Mai fac eu sunt aicia Blocta pe 30 îmi iau nenorocitul ăla de buletin și cum inima fericita așa mor ai mor de bucurie ma duc in Austria nu ți-am zis de ce merg nu ți-am zis ma nu ți-am zis crezi ca eu nu știu totul crezi ca eu am uitată totul nu este nimic cu se vede nimic nu stau sama plângă la nimeni nu am treba nici nu alți nu sunt altfel nu am fot vreodată nuci nu vreau sa fiu altfel mulți ma judeca dacă stau dupia iei toți in parte și sale demonstrez ce? Ca nu sunt cu Adevărată așa ce rost are care ar fi rostul? Sale spu bai lăsați ma in pace nu sunt așa ce acei cu mine ce voi câștiga? Nimic nu caut atenție nu caut nimic tu ești totul mereu ai sa fi totul am greșit da am greșit rău de tot fata de tine dar nu mai știu ce sa mai zic măcar ai atâta ura pe mine ca nu am curaj să-ți spun nimic aștept sa treacă îmi fac curaj sate sunt nimic nici sa trimit un amărât de emoticon curaj nu am unul mic am greșit da eu am greșit

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Multe Răspunde de aicia le-am dat ma gândit numai la tine ma numai la tine când vor sase depărta de tine imi aduc aminte si imediata reped rapsun imediata sa nu se despartă sa fie împreuna

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Știu ca scoți știu scoate totul când vrei tu

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Din ce te-am citit am observat ca nu prea o arati, ma temeam ca ai deficit de feminitate.

| Drimmero explică (pentru RKBlue):

Pai nu cu scopul de a le oferi le cumperi? de ce sa ramai deprimat

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Toate sarbatorile sunt comerciale, cand nu sunt sarbatori esti alt om, in schimb atunci cand sunt sarbatori scoti latura negativa? Esti de-a-ndoaselea

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Ziua pamantului este sarbatoare si nu este comerciala tongue.

| RKBlue a răspuns (pentru Drimmero):

Ba da, dar ma atasez de ele... laughing

| Drimmero explică (pentru RKBlue):

Nu se nimereste sa-ti ia si tie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca crezi ca feminitatea e sinonim cu sensibilitatea, atunci da, am deficit de feminitate.

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Si prin absurd te-ai gasit sa-ti pese de ziua pamantului, asa-i?

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, este concret mai profund decat 1 martie.

| RKBlue a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt baiat, deci nu...

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Sensibilitatea poate fi simpatica in multe momente, nu in exces, insa nu vad ceva nasol la femei, face parte din naturalete ceea ce e sexy, decat una prefacuta. Ce ai cu sensibilitatea in general? Hai s-o luam altfel, ce inseamna feminitate pentru tine? adica cum o scoti tu la iveala

| Drimmero explică (pentru RKBlue):

Vezi ca prin partea aia din Moldova: Botosani, Vrancea, Bacau se dau martisoare si la baieti, daca inca nu te-ai mutat acolo, ai timp pana maine, macar sa fii prin trecere...

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

La tine nesimtirea nu are limite

| RKBlue a răspuns (pentru Drimmero):

As face-o.Moldova e acceptabila, dar moldovenii nu chiar(nu toti, evident, dar accentul nu le face reclama buna)
Mai bine prin Tara Fagarasului, fara cutremure, accente sau perspective de viitor... laughing

| cristi202 a răspuns:

Eu am 50 de ani, sotia la fel. Azi tocmai ma gindeam cum sa fac sa gasesc cel mai frumos martisor de pe piata, ca sa i-l daruiesc.
Si daca e copilaresc, murim cand incetam sa mai fim copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Mi se pare naspa indiferent de sex.Nu e sexy sa fii fragil si neajutorat.
" Ce ai cu sensibilitatea in general?"
O consider o slabiciune.
" Hai s-o luam altfel, ce inseamna feminitate pentru tine? "
Senzualitate.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Te consideri senzuala? Daca da, ce te face sa fii?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Marry me! big grin

| LoveSleep a răspuns:

Nu am dat niciodată.