| iLuzye a întrebat:

Pentru cei care au suferit tradari si dezamagiri in relatiile amoroase, astfel incat cu greu (sau deloc) mai au incredere:

Cum le-ati tratat, ati trecut peste? Si cum v-au afectat/ va afecteaza in relatiile de dupa? Eventual, cum ati reusit sa va vindecati?

1 răspuns:
| anytimeanywhere a răspuns:

Lam tratat cu indiferenta nu mi-a fost usor sa trec peste dar prieteni intotdeuna mau sustinut si nu s-a pus problema sa se bage in relatiile mele si eu in ale lui