| Balonaseplutitoare a întrebat:

am o problema mi s-a udat iphonul un pic mai mult si la inceput se deschidea dar cand sa seaprinda se inchidea la loc, iar acum nu se mai deschide ce sa ii fac mentionez ca l am tinut vreo 36 de ore in orez iar acum l am pus la incarcat cetrebuie sa ii fac sasedeschida?
Va rog repedeee

Răspuns Câştigător
| Bianca_Neagu_1983 a răspuns:

Pentru început trebuie să îl ți în locuri uscate în jur de 3-4 zile apoi după ce te asiguri că nu mai este apă în telefon îl poți băga la încărcat, iar dacă nu se deschide du-te la un service.
Fundă?