| Xenohell a întrebat:

Salut.Va rog sa imi raspundeti: -deci, sunt intr-o relatie cu o fata, care ma place si o plac si eu, foarte, foarte mult, iar pe 16 august o sa se implineasca un an de cand sunt impreuna cu ea, si as vrea sa stiu ce cadou sa ii fac, un cadou ideal pentru acest eveniment.Respectul meu fata de cel care mi-a propus cel mai ideal cadou happy

Răspuns Câştigător
| Monica_7453 a răspuns:

Trebuie sa aveti o poza impreuna, fa-o cchiar fotografie, sunt magazine anume pentru acest lucru, cumperi o rama mare si pui poza cu voi 2 in rama. Cel mia sweet cadou, sincer.
Sper ca te-am ajutatt. big grin

6 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Fa ceva facut de mana ta o sa apreciezelove struck! La multi ani!:*

| HelloKitty88 a răspuns:

Depinde ce fel de fire este fata.Pt o fire discreta ai putea sa ii iei un lantisor finut din argint sau aluminiu(ceva simbolic).Pt o fire romantica ar merge o cina in doi,un trandafir, o cutie cu ciocolata, un urs de plus.Pentru o fire amuzanta, iti recomand ceva nebunesc, special si care sa o surprinda. Daca aveti peste 20-25 de ani, poti sa te si mariti cu ea happy ...Bafta si aniversare fericita big grin

| Piticaaaaa a răspuns:

-un urs mareeee de plus happy sau unul mai mic(dar nu prea mic) si un trandafirhappy bafta:* si la multi ani!winking

| Xenohell explică:

Bre,penultimul raspuns,suntem copii, nu ajungem deja la maritat, nu?!?!?!? amuzant laughing va multumesc pentru raspunsuri not worthy

| Xenohell explică:

Si in plus,-crissu- eu implinesc 12 ani iar ea 11

| Xenohell explică:

Hey,ascultati piesa asta, am gasit-o si se pare ca se potriveste cu evenimentul :) http://www.youtube.com/watch?v=qcyuhok1osg