| AlexDorinel a întrebat:

Ce parere aveti despre vaccinul pfizer cu eficienta peste 90%?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa vad sursa si eu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa avem noi, ce suntem medici epidemiologi sau cercetător medical?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că salvează 90 de oameni din 100.

| Quassaar a răspuns (pentru sadrian46):

Greșit, nu salvează cum crezi tu. Are eficienta pe 9 din 10 persoane.

| Balalau95 a răspuns:

Se termina pandemia, trebuie sa iesim din casa, I HATE IT big grin