| MrKid a întrebat:

Frate am o problema,si totul a inceput de aici:Eu am 18 ani si am o prietena de vreo 19 ani si e putin cam "Cur**""si eu dupa ce a facut cu mine sex cred ca s-a suparat ca eu nu prea mai vroiam si ia acum tot incearca sa ma faca gelos cu alti baieti ca sa fac cu ea si ideea este ca eu am ajuns prietenul ei pentru ca a vrut sa faca gelos alt baiat cu mine si baiatul ala chiar o placea pe ea si mie nu prea mai imi place mult de ea si ei ii place de mine...Ce pot sa fac?

18 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Pai daca nu-ti mai place chiar asa mult de ea, nu te inteleg de ce te complici! Cel mai bine este sa renunti la ea! Nu e singura fata din lume, sunt atatea fete! Sunt sigura ca vei gasi pe cineva care sa nu se comporte asa! Sincer nu cred ca merita o astfel de persoana atentia ta! Gandeste-te bine. nu ai si tu mandria ta de baiat? Pe X il face gelos cu Y si pe Y cu Z. lasa multe de dorit fata aceasta! Mai bine iesi, distreaza-te, gaseste pe altcineva! Viata asta nu se termina la o persoana!

| MrKid explică (pentru SarahMaria):

Te rog citeste raspunsurile care mi s-au dat...Ca asta mai mau intrebat vreo 2.

Răspuns utilizator avertizat
| freakazoid a răspuns:

Ii dai frumos papucii si mergi mai departe. Dar intervine intrebarea era usuratica si inainte sa o refuzi tu, sau face pe curva din cauza asta?

| MrKid explică (pentru freakazoid):

Face din tot deauna ca asa e ea.Si apropo ca asta a zis si o persoana de sus uitete la comuri sa vezi ce i-am raspunsbig grin.

| freakazoid a răspuns (pentru MrKid):

Da scuze, nu observasem, oricum ar trebui sa o parasesti ca va joaca pe toti pe degete, nu-i pasa de nimeni.

| MrKid explică (pentru freakazoid):

Nici mie nu imi pasa de ea dar ii pasa prietenului meu...(ala care o placehappy

| freakazoid a răspuns (pentru MrKid):

Pai si mai bine tu o parasesti si el e liber sa actioneze.

| MrKid explică (pentru freakazoid):

Ideea e ca lui chiar ii place de ea si ei chiar nu ii place de el si daca nu as mai sta cu ea nu ar mai vorbii cu mine de suparare ca pe mine chiar ma place si daca eu nu vorbesc cu ea ca sa stea cu el zicandu-i ca mie nu imi mai place de ea atunci va ramane totul incheiat si ala trist va ramane.Si mai rau este ca el nu vrea sa inteleaga ca ea este o *****.

| freakazoid a răspuns (pentru MrKid):

Pai daca vrei sa pierzi timpul degeaba, ramai cu ea de dragul prietenului tau orbit de dragoste, daca nu o sa o parasesti si prietenul tau va trebui sa te ierte. Ea e o curva - deci nu-ti pasa de sentimentele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intortocheata problema

| MrKid explică (pentru anonim_4396):

Ms de ajutor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrKid):

Npk nu glumeam pai daca chiar nu o placi ii dai papuci de ce sa stai cu ea daca nu-ti place

| MrKid explică (pentru anonim_4396):

Fiindca eu incerc sa o conving sa stea cu baiatul ala ca daca eu nu as mai sta cu ea s-ar duce la altul si ar uita de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrKid):

Pai am o idee spune-i sa vie la o intalnire cu tine si acolo il trimiti pe alalaltu sa se cunoasca mai bine

| MrKid explică (pentru anonim_4396):

Daca a stat cu mine ca sa-l faca gelos pe ala cand statea cu el logic ca il cunoaste bine.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrKid):

Dapoi sasi ceara ala scuze pentru ce so certat ca nul face gelos degeaba si sa se impace no bine?

| MrKid explică (pentru anonim_4396):

Aia face o persoana geloasa dupa ce s-a plictisit de ea asa cum face acum cu mine si cum a facut cu ala.