| anonim_4396 a întrebat:

Am avut intr-un semestru nota 9 la purtare si in rest numai 10.Este vreo facultate la care nu as putea intra?

3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Poti intra la orice facultate!

| sorinake a răspuns:

Specific ca raspunsul meu nu este complet.
Nicio facultate nu iti va interzice posibilitatea de a depunde dosarul sau a da examen pentru notele de la purtare pe care le mentionezi.
Acest lucru insa nu iti inlesnesti si posibilitatea de a intra ci DOAR notele/mediile obtinute!

| Yon1470 a răspuns:

Poti intra si la facultate, doar nu ai ramas corigenta la purtare!