| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Pentru toti useri sitului si experti TPU.
Cer iertare celui de sus ca sa nu ajung jos, ca domnul ne va judeca pe toti, candva si nu vreau sa fiu prea aspru judecat, is destul judecat pe acest site.
Cer iertare tututor expertilor TPU pe care i-am jignit cat am putut, si restul cititorilor acestui site misto.
Pot fi oare iertat de domnul pentru asemenea fapte, va rog frumos sa ma iertati si voi care cititi acest mesaj, daca vam jignit de cand sunt pe acest site.
Cer iertare se poate?

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate domnul ala al tau te-o ierta, ca pare pus bine pe treaba in sensul asta.
Ca sa ceri iertare unor oameni REALI pentru ca i-ai jignit, mi se pare o dovada de suficientza; in locul tau, nu mi-as face prea multe sperante in sensul asta.
Faptul ca te-ai hotarat sa nu mai asculti manele ar fi un lucru bun. Ma intreb, insa, ce altceva "mai lejer" de-atata poti asculta?
Poate ar fi bine sa incerci sa practici un sport: cititul. Incearca o carte, doua, chiar zece. Poate asa, mai inveti un pic sa formulezi postari mai clare, logice si corecte. Nu de alta, dar e al naibii de obositor sa citesti o postare de 3 ori ca sa pricepi ce vrea ala de la tine.

| Dumnezău a răspuns:

Te iarta si Dumnezău.Da' mai intai' cinsteste pe Domnul tau cu o cinzeaca mica, asa de incalzire.

| Eღilia62 a răspuns:

Fiule/fiico agramat/ă, ești iertat/ă. Comunitatea asta de aicișa te iartă și eu iți zic "Gizăz să te aibă in pază".

| Gizăz a răspuns:

Te iartă Gizăz!

Janina
| Janina a răspuns:

Punctat

| 4b a răspuns:

Se poate, cum sa nu...da sa nu mai pacatuiestihappy

| RoXxy a răspuns:

rolling on the floorhai ca esti tare, n-am ce zicewinking

| ShowTim3 a răspuns:

Wtf is this? Iesti iertat fiule, dar da-mi o sticla de vodca sa iti spal pacatele (si pe ale mele laughing)

| ShowTim3 a răspuns:

happy Domnu te-a iertat... da eu nu pot sa te iert fara sticla big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MajorAsshole a răspuns:

Wtf?

| OmletteDuFromage a răspuns:

Dude, Jesus are altele mai importante pentru care sa te pedepseasca nu ca ai jignit niste oameni pe un site. Desigur nu e frumos din partea ta dar nici pacat capital nu e. Si, idem MajorAsshole...WTF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sry, eu am luat-o pe calea cea stanga!

| alexkoopa a răspuns:

Daca Gizăz te iarta...te iertam cu totii.

| razvanule a răspuns:

Ce ai fumat?