| ManailaAndrei10 a întrebat:

Buna! ma aflu într-o situatie enervanta, pe mine ma place un baiat de care eu nu îl plac și nu mă mai lasă în pace, se tot ține după mine și se tot dă la mine, dar eu nu vreau să fiu într-o relatie cu el, eu nu îl iubesc și nici nu îl plac, tot încerc să îi explic să înțeleagă, dar nu vrea să înțeleagă și eu nu îl plac și nici nu vreau să îl iubesc, ce fac?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ignora-l. Nu-i vorbi deloc. Ocoleste-l. Uita-te urat la el daca se apropie de tine dar tot nu-i vorbi.

43 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu: le spui parintilor ca nu esti gay si ca alt baitel care este gay, se da la tine.

| gabriel2004o a răspuns (pentru RAY):

E clar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se naște un viitor stalker și hărțuitor.

Apelează la un prieten băiat de-al tău să-l sperie puțin că dacă nu te lasă în pace o s-o pățească (teoretic).

| 1997onur a răspuns (pentru gabriel2004o):

-_- bro lasă ma in pace

| 1997onur a răspuns:

Stai așa tu ești dinlă -_- nu mi-am dat seama am crezut ca era o fata laughing)) aia e

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Lasa-ma sa ghicesc... calea jedi, hmm? smug

| Celcestietot a răspuns:

Ii mai explici... frumos.

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

Adică Jedi? La ce te referi nu înțeleg

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Pai atunci spune-mi tu la ce te referi, ca sa intelegem amandoi :-D

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

Mănâncă mandarine acum -_-

mai stau puțin și ma bag la somn

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Oh, ok. Esti somnambul?

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

-_- Bafta