| Apa13 a întrebat:

Ce parere aveti despre relația compusă dintr-o moldoveanca și un tigan? Pareri sincere ca rog

144 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu tot bati moneda ca sunt banditi ca sunt panarame ca andra se sustrage ca konecter daca ar avea puterea tu o dai doar cu presupuneri si acuzatii nefondate laughing vezi ce aiurea gandesti da nu ai adus nici o dovada sau argument care sa confirme chestia asta in afara de voicu da ala se exclude se stie ca e hot.si pe ceilalti nu ii vad ca pe niste zei sau mari valori ii vad ca pe niste oameni buni care isi vad de lungu nasului si nu isi baga nasu unde nu trebuie ca unii dintre voi de pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Vrei valori de etnie rroma?
Joaquin cortes - cel mai mai cunoscut dansator de flamenco din lume
Actori - rita hayworth, yul brynner
Michael caine, charlie chapin de care habar nu aveai ca e romanes
Ce ziceai boss ca toti tiganii sunt la fel uite ca nu sunt toti la fel doar ca nu ai auzit tu de ei.
Deci pana nu vii cu sustragerea si toate acuzatiile nefondate nu te iau cu nimic in considerare!

Micael ballack - domnitor rromales
Laureat al premiului Nobel pentru medicina si un presedinte al Braziliei.

Ti am dat valorile cerutewinking ca se pare ca pe andra nu sti sa o apreciezi si muzica ei
Daca nu ma insel si fostul tenismen ilie nastase e etnic are un caracter infect de borat da omu e o legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Acel plod m-a impresionat mai mult decat utilizatori ce au dublu varstei eiwinking

| relian a răspuns:

Omule tu chiar esti plecat cu sorcova, ori esti indoctrinat rau de tot, tu nu vezi decat cantareti, altceva nu mai stii.Mai stai nitel mai cauti pe net ceva,vii pe aici si bagi sa arati,numai tu stii ce.
Vrei ca eu sa caut o stire de cativa ani acum despre andra a ta?

Reciteste ce am scris, nu am spus ca am dovezi, am spus clar "am citit o stire acum cativa ani in ziarele din ro in care andra si maruta nu stiu la un concert ce nu daduse, taxe, impozite ce se da asta am zis.
Nu lucrez la fisc sa stiu, ori sa am dovezi.
Am mai spus daca cineva a scris alea inseamna ca ceva a fost. Daca vrei sa iti caut eu stiri de 2-3 ani in urma sau sincer nu mais tiu exact cand, dar stiu sigur ca andra era si maruta, ca aparea ala pe la tv cu showurile lui de 2 lei laughing
Jigniri aduse catre andra laughing dar esti cumva vreun avocat ceva?
Omule trezeste-te,cred ca ai luat ceva etnobotanice,pe net am voie sa scriu ce cred,sa scriu orice,chiar sa si jignesc,asta in caz ca nu stiai.
Dar uitasem ca in RO nu ai voie sa spui nimic despre vedetele lu peste prajit laughing
Omul sau orice om ar dreptul la libera exprimare,deci atata timp cat eu nu prezint nimic,nu mediez mai stiu eu ce emisiune,asa pur personal am voie sa zic orice despre oricine,asa zice legea,aia dreapta nu cele din RO.
Ca urmare ce am spus despre aia ce tui ridici in slavi nu retrag nimic.
Daca parerea ta despre ei este una buna, nu te astepta ca si altii trebuie neaparat sa faca la fel.
Fiecare cu parerea lui, parerea oricui trebuie respectata. Poti veni sa comentezi dar fara sa injuri, sa faci lumea hitlerista si ce ai mai zis laughing acum am vazut ca tiau sters si tie comentariile alea, ori leai retras tu habar nu am.
Primul care a inceput cu jigniri a fost ala deti tinea tie isonu, vad ca si comentariu lui a fost sters laughing
Eu daca am comentat ceva nu am jignit pe nimeni personal.Ca am spus ceva de persoane publice, de vedete am tot dreptul sa fac asta.
Cui nu-i convine sa nu se faca vedeta laughing dar pe tine si pe altii de pe aici nu am jignit.Am jignit pe ala ce m-a facut jegos pentru ca merita,a mai avut el o incercare si alta data cu mine,de aia am zis de data asta nu tac laughing in general eu nu jignesc daca cineva imi vorbeste frumos.
Spui ca ma luai de f amilia lui? Asa si ce? Pai sa inteleaga,sa nu cumva sa inveti si copii aia ce face tacsu laughing dar de regula stii vorba aia aschia nu sare departe de trunchi laughing
De alta data sa vorbeasca frumos,eu nu i-am vorbit lui nimic,nici nu am comentata eu la comentariu lui, pentru ca am zis am mai avut cu el ceva discutii si il ocolesc.
Tu ai inceput ok dar apoi ai dato rau de gard, dar rau, Hitlerist si ce ai mai zis laughing
Iara de reclamat eu nu am reclamat nimic, nu reclam pe nimeni, probabil altii au facut-o.

Deci ar fi cazul sa stii sa faci diferenta intre persoanele publice si restu.Persoanele publice poti fi atacate indiferent ca este corect sau nu.
Asta e asa se face in toata lumea asta.
Numai am citit mai devreme ca banciu, probabuil e stire veche ca a jignit-o pe Serena din serai laughing asa si ce omu n-are dreptate? Omu na spus nimic de cum joaca, a vrut sa ii faca portretu numai laughing

Dar ce spui de cei care injura si ce mai fac pe la fotbal si mai stiu eu pe unde, pe aia de ce nu te duci sa-i iei tu la bataie laughing hai sa te vad.De ce nu-i ia politia?
De ce nu-i aresteaza persoanele care jignesc presedinti de stat si asa mai departe?
Mai ai de invatat omule.nu te mai umfla in pene ca is doara penele de tine laughing pe sub nu prea se vede mare lucru.
Rmai tu cu vedetele tale,e fix problema ta, is zeii tai laughing eu ii critic daca asa vreau, cui nu-i convine sa mearga altundeva.
Ce imi place mie la antichitate? Aia injurau orice zeu, nu-i durea la palarie laughing astazi deja zeii is vedetele astea care in feudalism erau ulitmii oamenii, acum is fruntea laughing a ajuns lumea asta cu sus in jos laughing

Deci daca vrei stirea cauta, eu nu stau pentru unu ca tine sa caut stiri de acum cativa ani.Bafta cu zeii tai cantareti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Ti am aratat si altceva nu doar cantareti da na tu nu sti sa citesti printre randuri esti depasit psihic! si laureati si actori unu dintre cei mari mari ai sec xx ca tu ziceai ca toti tiganii sunt la fel laughing ti am aratat ca vorbesti aiurea si ca nu sti asa multe cum crezi tu.pai cand zici ceva de cineva trebuie sa vi si cu dovezi altfel nu iau in calcul ce spui tu eu zic ca fabulezi sau nu mai crede tot ce zboara, ti am scris ce o patit un paznic ce erori groaznice i s-a facut de presa si alte resurse ce ai citit tu e o informatie eronata la fel cel mai probabil ca in cazu paznicului. daca tu crezi toate balariile asta e. si nu ai nici o scuza ca ai injurat de mama puteai strict pe el sa il injuri dar ai aratat de fapt cum esti tu
Ba omule cand mai faci si acuze si afirmatii vino cu dovezi asa se poate trezi orice prost sa speculeze repet fabulezi sau esti usor influentat. ba tu chiar esti idiot zau de nu eu ma refeream ca ai vorbit de andra si de ceilalti ca tu ziceai cand am vb de andra sau de voicu iar eu ti am reamintit ca iai adus in discutie cand iai jignit si ca ti s-a sters comentariul uiti mai nou cand aduci pe cineva in discutie, deja o dai in panaroia omule
Pe mine nu ma intereseaza ca iai jignit mi se rupe trezeste-te din betie.eu doar ti am adus la cunostinta ca vorbeai de andra si de voicu ca tu negai ca ai vorbit de ei iar eu ti am reamintit ca ai vorbit de ei cand iai jignit nicidecum de ce ii jignesti mi se rupe mie ca ii jignesti.ce nu ma cantareti am in cap cand eu ti am aratat adevarate valori de etnie ca tot ziceai ca andra nu e valoare nici nu am zis ca andra ar fi o valoare am zis ca e un exemplu pentru borati.
ti se pare ca charlie e cantaret sau micael balack?laughing ce stiri sa cauti care nu exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Vad ca imi raspunzi dupa o zi
Legenda spune ca te ai chinuit toata ziua sa imi arati ca andra sa sustras de la taxe si nu ai reusit laughing))))

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti dus rau,esti praf.Tu crezi cza eu un papagal ca tine care sta toata ziua pe net sau care vorbeste numai despre alti papagali
Eu nu stiu cei cu discutiile astea de bambilic,care este problema ta?
Baiatule se pare ca tu ai probleme grave.
Este fix parerea mea ce am spus si ce spun despre cineva,asa ca nu vad ce problema ai.\
Vrei sa ma si bati probabil ca am spus de andra ceva laughing e ok hai ca vin sa ma bati dar tare mie teama ca daca iti dau o palma dupa ceafa nu mai stii sa te aduci dupa drum.
Hai dispari ca vad tot o tii cu tiganii tai. Daca esti tigan asta e accepta si mergi mai departe.
Eu comentezi ce imi place mie,ce vreau eu.iar tu daca cumva ai ceva probleme cauta la alta masa.
Deja ai devenit enervant laughing eu una spun si tu tot continui ca rahaturile tale.
Repet am voie,am dreptul sa vorbesc despre oricine acum tie clar,sa vorbesc orice,indiferent cai adevarat sau nu.
Daca mie nu imi place de tine,sincer nici nu-s curios de unu ca tine,esti indoctrinat rau,nu mai poti fi recuperat.

Am vorbit eu de andar si voicu? ba vinoti in fire,tu esti cel care a adus vorba de ei, iar eu am spus ce ti se pare tie la astia nemaipomenit, deci tu iai adus in discutie, ca eu am spus ceva dupa, asta nu inseamna nimic.
Scuze dar esti praf, asa ca nu te mai obosi sa mai scrii ceva ca nu mai is curios de specimene ca tine.
Daca continui sa scrii o sa te reclam laughing

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

"eu ti am reamintit ca iai adus in discutie cand iai jignit si ca ti s-a sters comentariul uiti mai nou cand aduci pe cineva in discutie, deja o dai in panaroia omule "

Te citai laughing esti de coma pe bune.
Du-te si mai cauta odata cine a adus in discutie pe andra, voicu si compania si dupa trageti cateva palme sa nu ti le traga altcineva laughing Cum am spus esti praf si pulbere, nu mai stii nici ce vorbesti de la o zi la alta laughing
Asa ceva specimene ca tine mai rar.
Deci eu am adus discutia de andra si voicu laughing las e buna si asa rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Unde sa tin cu tiganii mei distrusule uitate la ultima intrebare pe care am pus-o in care spuneam ca am avut probleme cu ei si era mai bine daca traia antonescu. tot te bati in piept ca andra are o gandire tiganeasca ca se sustrage da argumente nema
''Ca eu am spus ceva dupa asta nu inseamna nimic '' ba inseamna ai mancat rahat si ai fabulat se pare ca tu ai probleme grave ai vrut valori ti am adus valori, ti am cerut dovezi cu andra nu mi ai adus
Deci esti un ipocrit care vorbesti fara sa aduci dovezi si argumente cica andra sa sustras de la un concert ''unu singur'' si are gandire tiganeasca, da tu ce gandire ai maimutoiule ca l-ai jignit pe "ilie dumitrescu de familie" cum dracu ai trecut grabita cu mintea asta a ta nu stiu am zis eu ceva de bataie? Vezi ca esti paranoia.tu crezi ca eu imi pun mintea cu unu ca tine?
Du te intreab-o pe mata si spune-mi si mie in ce pozitie se face un handicapat ca tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Dar tu mai poti fi recuperat cand spui ca toti tiganii sunt asa? Cand eu ti am aratat ca nu's si ca au si ei mari valori.esti un **** cu ochi sti numa sa fabulezi eu nu am ce discuta cu oameni ca tine
Repet tu ai fost abuzat de tigani ori pe cale anala ori bucala de nu ii inghiti pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Ce sa ma reclami ca ti am cerut dovezi sa imi aduci si ca esti un mincinos mizerabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Ba oligofrenule tu intr-un raspuns ziceai cand am vorbit eu de andra si de voicu tu suferi de amnezie reliane sau mi se pare mie?
Ai raspuns/vorbit atunci cand ziceai ca andra e panarama ca are o gandire tiganeasca ca voicu e hot
Ca ei nu au voce ca instrumentele cant in locu lor deci ai facut referire la ei ca tu ziceai cand am vb eu de andra si voicu da tu uiti ca in urma cu cateva zile ziceai chestii nasoale de ei si sau sters si comentariile, eu am adus in discutie da tu ai raspuns da tu ziceai cand ai vb de andra si voicu ca si cum nu ai fi facut niciodata referire la ei. nici nu mai sti ce ai raspuns si ce nu of nici nu mai stiu de ce imi bat capu cu tine
Esti demn de mila mister relian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Sau sters foarte multe comentarii ca iti aratam cum au decurs lucrurile. tu vorbesti sa nu atipesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Septembrie | relian a răspuns (pentru simplebutoriginal):
Ba esti dus sau tea faci, am discutat eu de andra si voicu si rahaturi.
Uiti ca ziceai de ei in urma cu 2-3 zile ca andra e panarama voicu hoitu hot etc laughing asta am vrut sa iti arat ca esti bolnav psihic probabil schizofren nu ca ii vorbesti tu urat pe tiganii aia asta e problema/dreptu tau, ai dreptu la o opinie ..Nu judec chestia asta.
Meltene tu in mod oficial suferi de amnezie esti irecuperabil of de ce mai imi bat capu cu un idiot nu stiu nu o sa iti mai raspund te las in prostia ta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Uite boss esti si analfabet nici daca chem intariri nu inteleg ce dracu ai scris aici laughing relian a răspuns (pentru simplebutoriginal):
Esti dus rau, esti praf.Tu crezi cza eu un papagal ca tine care sta toata ziua pe net sau care vorbeste numai

| Mosotti a răspuns:

Nu are nici o importanta ce natie sunt cei doi, au importanta caracterele, atat. Sunt moldoveni okey si neokey, tigani okey si neokey, bucuresteni la fel, deci daca ambii sunt ok, merge treaba.

| Balanica12 a răspuns:

Nici acum nu ai rezolvat aceasta problema? Sfatul meu este sa nu mai bagi lucrurile si voorbele din exteriorul relatiei in seama. Nu este nimic diferit intre voi sunteti oameni, nu conteaza ca-i tigan, sau alta etnie. App Tiganii iubesc mult mai intens decat restul poate nu se exprima prin vorbe, dar sigur se exprima prin fapte. ti-am mai spus tine de relatie daca tu simti ca trebuie si e ceea ce merita, peste certi treci tu, nu conteaza, sa va fie voua bine asta-i tot ce conteaza. Tin minte ca am mai raspuns la o postare de a ta si tin minte ca ti-am spus si povestea mea si asemanatoare, da-mi un semn in privat si vorbim mai multe... succes!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O cu+rva si un smecher = Rromania sau cum spun englezi The Gipsy land forevar.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sincer chiar nu imi pasa de ei sau de relatia lor, oamenii au destule probleme si greutati pe cap incat nu ii intereseaza de altii, pricepi cum sta treaba.

| GabiNoS a răspuns (pentru Mosotti):

Natia si rasa conteaza mai mult. Probabil ca fata in cauza e o cur_va, sau e o tiganca mai alba si nu se mai considera tiganca, etc.

Valabl pentru toate romincele casatorite cu straini: toate sunt cur_ve iar plozii nu pot apartine natiei romanesti.

| Mosotti a răspuns (pentru GabiNoS):

Nu e asa! Oamenii sunt oameni, atat, in rest nu conteaza, daca stie sa se poarte, are ceva prin cap si arata cat de cat, orice om e la fel. Faptu ca eu ma culc cu mai multe sau una se culca cu mai multi, asta nu inseamna ca suntem curvi, inainte de relatie avem voie orice, doar e placere, nu e durere.

| GabiNoS a răspuns (pentru Mosotti):

Deaia jumatate din moldoveni arata a corcituri tiganesti? Nasoala treaba sa te nasti moldovean in ziua de azi atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ou și oțet

| AdrienWH a răspuns:

Daca ei se iubesc, nu au decat