| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile sunt asa de mofturoase cu alegerea unui iubit? Prefera sa stea singure.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca un partener decent se gaseste greu.
In ziua de azi majoritatea barbatilor sunt la extremitati, aia nesimtiti, si aia timizi.
Ei bine, de aia nesimtiti sunt satule, ii gasesc la tot coltul, iar aia timizi nu au curaj sa intre in vorba cu ele, iar daca o fac, o fac intr-o maniera plictisitoare.

119 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat iti spun: trolleaza. Nu e deloc terminata, cat despre conflictele cu dorotheea pot zice doar ca are rautate gratuita in legatura cu fata aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu, siiiigur nu eşti tu ăla. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Daca triplează sa i se suspende naibii contul nu avem nevoie de trolii aici, faptul că trolleaza denotă o problema la căpușor ști ce zic.un om normal nu ar face așa ceva ar fi preocupat de alte chestii. Deci sănătoasă nu e.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

80% din site e compus din trolli, gandeste-te sa fie toti suspendati, traficul s-ar reduce la 0, deci d-aia se accepta.

E un amuzament mai morbid dar daca te deranjeaza ignori si gata, daca hranesti dai satisfactie. E persoana normala

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt. Da eu chiar daca am exagerat putin cu acel răspuns deși reflecta puțin realitatea fiindcă multe nu știu ce vor de la viața sunt dezorientate și probabil caste e una din ele de aia da simțit. Eu mă refer la tipele astea mai tinere că azi e intr-o relație mâine în alta, aleg tipi rai după tot ele se plâng că sunt violate sau bătute. Multe de bag in relații doar de dragul de a fi unele pe interes altele sa nu fiu judecate da multe nu au relații stabile se grăbesc in a lua o decizie și în a-și găsi băiatul potrivit. Și mai ziceam că multe se dau ceea ce nu s pun pe Facebook chestii trestii cool da ele în viața reală sunt rupte in c.u.r da nu e o generalizare ...caste nu trebuia să se ia de problema mea de sănătate de aia m-am aprins așa fiindcă dacă ar avea ea problemele pe care le-am avut eu era varza. Oricum eu îmi cer scuze daca am jignit pe cineva prin răspunsul meu mai puțin pe ea.happy și nu sunt frustrat chiar apreciez fetele cuminte și efucate da nu categoria aia care se cred mari dive da nici tabla înmulțirii nu o stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Asta e părerea ta că e o persoana normala laughing răutatea ei față de dorotheea dar și de alți utilizatori da văzut clar crede-mă un om normal nu e așa ignora când e provocat multi se cred "normali " da nu prea e așa eu nu găsesc nici un amuzament in a trolla asta denota lipsa de ocupație nu are altceva mai bun de făcut decât să trolleze pe un site de necunoscuți nu știu ce satisfacere le aduce asta. Da m-a enervat când s-a luat de problema mea medicala daca era inteligenta mă ataca într-un alt mod.nu toate întrebările ei penibile sunt troll îți spun eu in întrebările acelea se vede și din răspunsurile ei adevărată personalitate a ei are un caracter jegos tipa. Un om educat răspunde intr-o altă manieră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trolleaza*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasă tu fetele în pace şi vezi-ţi de ale tale mai bine, e un sfat prietenesc ăsta.
Uită-te aici la tine cum îţi ştergi răspunsurile din conversaţiile în care te crizezi aiurea, apoi îţi schimbi nick-ul şi poza ca nu care cumva să te mai recunoască cineva. :))

https://www.tpu.ro/......a-prostii/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce îmi arăți utilizator anonim? Mai și tu ești proasta? Eu mă leg de categoria care am mentionato nu de toate fetele adunate. Eu ador fetele civilizate cu capul pe umeri și oneste eu mă legam de alea care sar dintr-o relație în alta și de celelalte care se dau mai prințese da ele sunt vai de ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu eşti utilizatorul ăla anonim.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt eu și lasă sfaturile că nu ești în măsură să dai sfaturi tu. Eu am zis un adevăr nu toate sunt așa da foarte multe fete in schimb da eu respect fetele cuminți și fidele nu... Mă abțin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite ce am găsit când am tastat unul dintre nick-urile tale. :))

https://www.tpu.ro/......ut-cineva/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da imprevisibleboy da nu imprevizibilul eu îmi aleg name îl in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Name ul *

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi că eu nu m-am legat de halucinațiile tale sau ce probleme medicale ai tu eu zic sa te astâmperi. Lasă tu name ul dacă și ceva de zis da un răspuns în ceea ce am afirmat eu daca nu te rog frumos sa îți vezi de treaba ta.

| Sofer a răspuns:

Asa sunt ele. Mari pretențioase domne.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vede si ea ca pun botul atatia,

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Uite aici despre ce vorbeam aici nu mai e troll aici e adevărata ei personalitate.

De ce sunt ciorile asociate cu persoanele de etnie rroma? Sunt mult prea drăguțe sad
Nu sunt rasista, sunt ei urati

O fi avut tipa un tigan și o lasat-o cu traume oricum nu e ceva nou multi sunt rasiști da nu îmi spune mie că tipa e ok când in întrebările ei și răspunsurile ei se vede clar că e viceversa. Pentru mine un om rău = ....nu mai vreau sa jignesc mă abțin din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu când am ajutat pe cineva am ajutat cu toată sinceritatea am incercat pe mulți cu probleme mintale sa ii ajut că nu s-a putut asta e.eu recunosc că am probleme de temperament și trebuie să o revizuiesc da caste crede-mă e o scorpie fiindcă trebuia să îmi dea replica la ce am zis eu nu să mă atace pe mine problemele mele unde e normalitatea ei? Tu ai văzut utilizatorul celcestietot floresdemayo chiar și tu cum sunt? Multi pretind că sunt "normali "da nu prea sta treaba așa.

| Nemessys a răspuns:

Nu sunt mofturoase deloc, doar ca nu-l aleg pe primul care le iese in cale deoarece stiu ca o sa mai urmeze alti 10 dupa el.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar un site, nu-ti bate capul

| Frank51 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I-auzi,mă,el îşi alege name-ul în engleză.Ne-am dat dracu'. laughing
Mi se pare că am şi apucat să văd la o întrebare când ţi-ai schimbat nick-ul din imprevisibleboy în imprevizibilul sau invers, nu mai ştiu.Prima oară când intrasem acolo aveai un nick, iar a doua oară aveai deja celălalt nick. Oricum, greu era să-ţi dai seama că eşti tot tu. laughing
Dar no, nu am cum să demonstrez asta.De fapt am, dar asta ar însemna să mă apuc să caut printre răspunsurile şi întrebările tale ceea ce ar dura o eternitate şi nici n-aş vrea acum să mă transform într-un detectiv nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ți se pare de la halucinațiiwinking da eu îmi aleg name ul in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ia uite totuşi ce am mai găsit.De ce i s-ar adresa Crissi99 lui Thesinger92 cu "Imprevizibilule"? =))

https://www.tpu.ro/......e-emotiva/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai văd că deja incepi sa faci pe detectivul lui peste laughing da macar ai și tu o ocupație happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok pe lângă ce ești proasta mai și semnalizezi.
Da fiindcă și eu uneori sunt foarte emotiv și știu cum e, dar eu sunt imprevizibil.sa fi iubita.
Am zis că sunt emotiv dar sunt imprevizibil nu că aș fi imprevizibilul doamne ești varza sa mor eu happy
Sunt timid dar imprevizibil asta era chestia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,am făcut un pic, de ce să nu recunosc, dar măcar nu mi-a luat mai mult de 1 minut.;)

https://www.tpu.ro/cauta/?keyword=Imprevizibilule

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești retardata Criss Mio răspuns mulțumesc imprevizibilule că eu i-am zis că sunt emotiv da imprevizibil și ea mi-a răspuns imprevizibule ai făcut degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Văzusem şi răspunsul ăla, ştiam că o să te legi de el. laughing
Crissi99 ţi-a mai scris şi cu "I". rolling on the floor