| anonim_4396 a întrebat:

Credeti că e ciudat ca o fată să conduca o... motocicletă serioasa? Ori e scris cu "litera de lege" ca doar baietii sa faca asta? Nu stiu cum dar m-am indragostit de o motocicleta, mult, mult! Si da, vreau sa invat... să o conduc! E ceva caraghios? Voi ati avea curajul, fetelor? Eu, am!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a spus ca fetele sint mai prejos decit baietii? Din contra, in multe situatii s-a dovedit ca pot mult deasupra, din multe puncte de vedere.Mult noroc.

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este deloc caraghios, eu conduc motocicleta de la 12 ani, daca vrei sa conduci o motocicleta "serioasa" adica mai mare, trebuie sa ai permis de categoria A.
Succes!

| floresdemayo a răspuns (pentru evenso):

Da, categoria A...

| torsi a răspuns:

E chiar misto sa conduci o motocicleta. si nu cred ca ti.ar sta rau. si bafta la examenul de permis.winking

| VadTot a răspuns:

De ceva timp incoace incep sa vad foarte multe fete pe motocicleta prin Bucuresti~~Lucru care ma face sa mi zic in sinea mea. Cat De mult a Evoluat Femeia~~~Bravo Ei~~~!

| 4ndr3i a răspuns:

Nu e caraghios deloc.Mi se pare un lucru foarte sexy atunci cand vad o fata pe motocicleta.
Asa ca, daca esti o fata curajoasa si iti place, eu zic sa nu renunti la aceasta ideebig grin. Unii zic ca esti "donator de organe" daca conduci motor.Pentru mine nu conteaza aceste vorbe.
Oricum eu iti urez succes!
P.S cred ca si eu voi da pentru categoria A.

| charlotee a răspuns:

Eu nu vad ceva caraghios in asta ba din potriva.asa cum fetele pot conduce masini tari sau modificate asa pot conduce si motoare.nu e ceva doar pentru baieti.asa ca bafta!

| floresdemayo a răspuns (pentru charlotee):

Parcă mă stii, asa vorbesti. Oare cine esti? Sper ca nu o fosta colega de-a mea...dar de ce nu? M-as bucura sa fie asa. Dar chiar detin o masina puternica de teren, pe care am invatat s-o stăpânesc. Poate de aceea ma si atrag motocicletele...Vad ca toate lucrurile "puternice" ma caracterizeaza, sunt stilul meu. Au "personalitate" laughing

| iamhigh a răspuns:

Și eu îl am momentan. laughing
Mie sincer mi-ar plăcea să conduc o ..motocicletă și nu mi se pare deloc caraghios. Eu m-aș apuca, în locul tău, oricum îți urez multă baftă! thumbs up

| NuTzIk a răspuns:

Nu e o lege ca doar baietii pot conduce o motocicleta... Daca te simti in stare, ai curajul si dorinta, poti incerca si tu...
Eu sa am o motocicleta sigur as invata sa o conduc chiar daca mi-ar fi frica la inceput...