| elynasv a întrebat:

Hey,motanul meu de 1 an a plecat de acasa de o saptamana, niciodata nu a mai fost plecat atat de mult mai lipsea el cate 10-15 ore de acasa dar seara sau dimineata se intorcea, oare a patit ceva? mai vine inapoi? mentionez ca stau la casa si era in cautare de pisici si caini rai dezlegati nu sunt... Daca ati fost sau sunteti in situatia mea va rog sa-mi povestiti si mie!

8 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Daca si-a gasit o pisica sta cu ea o perioada si vine inapoi acasa citeodata daca este bine tratat in vreo casa poate sa stea si pe acolo, oricum se mai intoarce, cel mai bine este sa fie sterilizat. si sa nu mai plece.

| elynasv explică (pentru karsivan):

Daca vine sigur il castrez, mi-e atat de dor de el...

| karsivan a răspuns (pentru elynasv):

Te cred, nu stiu ce as face fara Bijoux al meu, tinem pumnii sa se intorca.

| AleXisAleXis a răspuns:

Se poate sa fie prin apropiere, poate s-a ratacit, cine stie. Nu vreau sa te supar sau sa te ingrijorez dar s`ar putea sa nu mai vina sad din cate stiu, pisicile cand simt ca mor pleaca sad Sper sa se intoarca repede si sa fie bine :*

| Amneziedevise a răspuns:

Păi în situaţia asta, poţi să întrebi vecinii dacă l-au văzut, să pui afişe peste tot. şi să aştepţi să sune cineva sau să se întoarcă singur.

Sper să nu fi păţit ceva motanul tău.puppy dog eyes

| Adelina906 a răspuns:

Sa stii ca asa am patit si eu, nu iti face griji, cu siguranta s-a indragostit de o pisica dintr-un alt cartier (sau la cateva case distanta) este ceva normal deoarece teoretic e primavara si e sezonul imperecherii

| Alena_Miriam_1995 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, sper sa se intoarca la tine. pune niste anunturi, intreaba-ti vecini poate l-a vazut cineva sad

| elynasv explică (pentru Alena_Miriam_1995):

Am alertat vecinii, mai ramane sa pun afise.