Întrebare recomandată | Alissonn a întrebat:

As vrea sa stiu : daca in ultimile 12 luni am avut concediu medical primesc indemnizatia pentru cresterea copilului?

Răspuns Câştigător
| alyinus a răspuns:

Daca ai lucrate 12 luni pana in momentul in care s-a nascut copilul primesti indemnizatia (nu conteaza daca ai mai avut si concediu medical intre timp)

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, primesti, la perioada de 12 luni, anterioara nasterii copilului, se ia in considerare si concediul medical.

| tpuforyou a răspuns:

Salut! o sa primesti, nuare legatura una cu alta! funda )

Răspuns utilizator avertizat
| donnie112 a răspuns:

Bineinteles ca vei primi, odata ce ai avut angajare nu conteaza ca ai fost in concediu medical

| paulapatricia a răspuns:

Desigur