| AnonimMM678 a întrebat:

va rog sa imi spuneti daca poate fi o problema la bac sau la simulare sau in alte chestii daca pe mine ma cheama Ionescu Mariuca si in catalog sunt scrisa Ionescu Maria,dar in certificat si in toate actele mele sunt Mariuca,dar eu cum m-am transferat la liceul asta i-am zis dirigintelui ca sunt Maria fara sa mai prezint un act de al meu pentru ca nu imi place sa imi se spuna Mariuca, si am considerat atunci ca nu e nimic, cred ca e aceiasi chestie nu? Are ceva?

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Simularea se susține în liceul tău, nimeni nu îți va cere actul de identitate. Însă, când te înscrii la examenul de bacalaureat trebuie să completezi numele corect, altfel vor fi probleme.

1 răspuns:
| Snak1998 a răspuns:

Stai linistita, nu e nici o problema, oricum la buletin ai poza, te poate identifica daca ar fi ceva. Sa iti scrii totusi numele real pe foaie la bac happy