| hulkwirine a întrebat:

va rog sa ma ajutati! spouneti-mi va rog in cazul in care eu mi-am pierdut telefonul Nokia 5800 politia il mai poate gasi! deci eu l-am lasat pe poarta de la drum acasa la tara si am pleecat pin in gradina cand m-am intors nu ma era, am mers la politie dar au zis ca sa ma gandesc daca vreau sa scriu cerere pentru al gasi caci pot sa ma aleg cu dosar penal pentru ca am mintit ca misa furat, adica se considera ca a fost gasit! dar daca poarta este pe proprietatea mea atunci se considera ca a fost furat asa ma gandesc eu! cine stie spuneti-mi va rog ce sa fac!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Slaba speranta sa-l gaseasca, mai ales daca l-a luat cineva si-i schimba cartela.