| AlexDorinel a întrebat:

Pana pe 1 ianuarie au plafonat preturile la energie și gaze. Și dupa 1 ianuarie o sa bubuie iar?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau scumpit 50% in UE, interese mezchine de la hotii din bruxelles

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

Nu ei pun preturile ci Rusia lol.

| mgtow a răspuns (pentru Wr3nch):

In alte tari gazu e mai ieftin ca in RO, fraierul din tara noastra a acceptat tarif mai mare, restul au stiut sa zica (las-o moale altfel nu vinzi nimic)

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

Alta tari au si facut ceva pe langa in loc sa se bazeze pe alti. RO a fost, este si va ramane in groapa.

| mgtow a răspuns (pentru Wr3nch):

UE nu e ceva benefic pentru oameni, tot o excrocherie fac aia. Ursula von der meyer vrea sa scoata din folosinta cuvantul craciun si sa pun vacanta, sau in loc de mama si tata tutore 1 - 2. Altfel Romania o ducea bine daca intrau tare peste parlamentul din capitala B.

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

In toate tarile o sa se faca asta. Nu vad unde e raul, pentru ca sunt oameni care nu tin Craciun. Sarbatori de iarna e tot aia.

| darrio2007 a răspuns:

La unii bubuie de acum deja. Mintea.

| RoCkKiD a răspuns:

Analiza de ministru nu alta. mai 2 postari din asta si te cauta astia sa-ti de doctoratul.