| Sharinghan20 a întrebat:

Am si eu o intrebare: dintr-un african si o chinezoaica are cum sa iasa un alb daca se roaga puternic la Dumnezeu? cum fac preotii cand sfintesc apa..etc. Astept raspunsuri serioase si nu la misto. Si inca ceva, sa nu-mi dati citate din biblie ca raspuns/dovada.

10 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Minune sigur NU, dar am vazut intr-o familie de negri (sapte membri) un copil ALBINOS (alb pur), adica fara pigment. Erau nigerieni iar tipul lucra la ambasada Nigeriei.

| danay72 a răspuns:

Dumnezeu raspunde la rugaciuni care au legatura cu vointa sa. 1Ioan5:14.Oricum trebuie a fie o combinatie frumoasa.

| anonimg a răspuns:

Minuni(puteri supranaturale) exista; dar asta nu inseamna ca toate sunt de la Dumnezeu. Cu aparenta ca vrea binele omului, chiar si vrajmasul omului si al lui Dumnezeu poate face minuni -dar ca sa faca rau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iese ori un chinez negru ori un negru galben

| sublime89 a răspuns:

Daca vrei raspunsuri serioase, trebuie sa fie si intrebarea serioasa, iar mie nu-mi suna deloc asa. Chiar sper ca-i o gluma laughing

| ErrorFound a răspuns:

Da, daca e chinezoiul destul de iradiat de materialul radioactiv de acum cativa ani din Japonia, poate iesi un negru albinos. Exista cazuri, deci e posibil.

P.S. Dumnezeu n-are nici o treaba. Dar tu roaga-te ca poate-ti da Dumniezo cu nucleara in cap. rolling on the floor

| Jardelin a răspuns:

Si ce te astepti, sa ridem la intrebarea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.din cauza ca, religie, si din seria sfintirilor.am dovezi.

| SarcasmBoy a răspuns:

Pune o intrebare serioasa daca vrei un raspuns pe masura, dintr-un negru si o chinezoaica iese un negru.

| raadulica1999 a răspuns:

Nu, genetica nu permite asa ceva. e ca si cum ai amesteca albastru cu galben si ti-ar da violet. apa sfintita... tot H2O cred ca ramane...