| MosquitoFrau a întrebat:

Are cinevaexperiente in tainele ocultismului? Imi poate da cineva cateva sfaturi?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oprescudorin11 a răspuns:

Fereste-te:pe termen scurt te ajuta, apoi, ca ucenicul vrajitor te vei incurca.

| Moisie a răspuns:

Da! Sfatul meu este sa te lasi de prostiile astea si sa te dedici unui scop serios, ca de ex. viitorul tau, care nu va fi oricum prea stralucit intr-o tara deja distrusa si fara viitor, pentru ca dezastrul de acum loveste mai ales in tineri!
Si ca sa eviti catastrofa care sta sa-ti cada in cap, nu-ti pierde timpul cu ocultisme sau cu alte rahaturi ci pregateste-te pentru confruntarea cu viata, ca si asa scoala romaneasca nu te pregateste pentru ea!

| Noah4823 a răspuns (pentru Moisie):

Daca esti si religios, isneamna ca esti unul dintre cei mai destepti... big grin

| MosquitoFrau explică (pentru Moisie):

Nu ti fa griji de tara. Locuiesc in Germania, am deja un loc de munca si pe langa fac si scoala. Nu ma subestima, daca nu sti raspunsul la intrebare nu te mai obosi s a raspunzi.

| Moisie a răspuns (pentru MosquitoFrau):

Nu e suficient sa LOCUIESTI in Germania, mai trebuie sa STII si ce e Bine si ce e rau, si daca te preocupa asemenea prostii, in mod sigur ca NU esti pe drumul cel bun, asa ca nu eu trebuie sa-mi fac griji ...ci tu!

| MosquitoFrau explică (pentru Moisie):

Eu tot nu inteleg ce te preocupa pe tine lucrul acesta. Daca pe mine ma pasioneaza ocultismul, nu vad ce ai tu de aici...

| Moisie a răspuns (pentru MosquitoFrau):

Ti-as putea explica motivul...dar nu cred ca esti capabil/a sa-l intelegi!
Asta judecand dupa ce anume te intereseaza in viata!

| Kabuto79 a răspuns:

Da... Kabuto_cosmin big grin