| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti voi personal in viata dupa moarte? DA/NU?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Cred in reincarnare.

| SG1995 a răspuns:

Da cred intelectual, dar instinctual nu sunt convins.

| Clorox a răspuns:

Da

| Florin9Florin9 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| citrixma a răspuns:

DA

| Riker a răspuns:

Nu, după ce mori este la fel ca înainte să te naști.

| Cristina3334 a răspuns:

Da, dar nu una a raiului si a iadului ci una in care esti cu tine insuti si cu Dumnezeu

| SyraMadeily a răspuns:

Da, cred in viata dupa moarte. Stii, in paranteza fie spus, era o gluma cu doi gemeni in burtica mamei care vorbeau unul cu celalalt: "Tu crezi in viata dupa Nastere? Crezi in Mama?" la care celalalt raspunde:"Eu nu cred prostiile astea. Ce, a vazut-o cineva vreodata pe Mama?". Scuze, doar mi-am amintit de asta cand am vazut intrebarea ta, nu intentionez sa folosesc gluma ca un argument adus vietii dupa moarte.