| Iulian231 a întrebat:

Salut.Astazi la scoala mi-a iesit un coș in barbie.Am incercat sa il storc dar nimic.e cam mare si ma doare.Ma poate ajuta cineva.Dar nu imi spuneti despre creme si alte chestii.Niste remedii naturale.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Evitdar a răspuns:

Piesezi 3 pastile de paracetamol si iti trebuie 200 ml apa.calda.dupa care amesteci continutul..si te dai pe fata, sau unde ai cosul.

| Iulian231 explică (pentru Evitdar):

Multumesc o sa incerc.Dar cat trebuie sa tin continutul pe fata?