| CascaveauaNeagra a întrebat:

Ajutati-ma va rog sad, ce driver sau program trebuie sa descarc daca mi-am schimbat windowsul si nu pot descarca jocuri in pc?

2 răspunsuri:
| NoNameqed a răspuns:

Nu-ti merg descarcate jocuri sau cand le descarci nu intra in ele, ca spune ca ai nevoie de un driver? laughing, ca daca e sa meraga descarcate si instalate si nu te poti juca pe ele e trebuie sa intalezi driver-ul video incearca cu slim driver, eu tot asa imi bag orice driver laughing

| CascaveauaNeagra explică (pentru NoNameqed):

Pai da, merg descarcate jocurile dar nu pot intra pe ele, in plus imi arata ca sunt goale fisierele jocului in my computer. Deci imi trebuie driver-ul video?