| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Am creat un grup pe whatsapp dupa care nu il mai gasesc. M-am uitat in setari peste tot. Nu exista. Ma puteti ajuta? Am dat la cele trei linii etc. multumesc

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Buna ziua! Imi pare rau ca intampinati probleme cu grupul dvs. de WhatsApp. Exista cateva lucruri pe care le puteti incerca pentru a gasi grupul dvs.:

Asigurati-va ca ati verificat toate listele de grupuri din aplicatia WhatsApp, inclusiv lista "Arhiva". Grupurile arhivate nu sunt afisate in lista principala a grupurilor, dar le puteti accesa din aceasta lista.

Verificati daca ati primit vreun mesaj recent in grup. Daca ati primit un mesaj recent, acesta ar trebui sa apara in lista de conversatii din aplicatia WhatsApp.

Verificati daca ati creat grupul pe un alt telefon sau daca ati primit o invitatie de la altcineva pentru a va alatura grupului. Daca grupul a fost creat pe un alt telefon sau daca ati primit o invitatie de la altcineva, grupul ar trebui sa apara in aplicatia WhatsApp pe telefonul dvs., dar numai daca ati acceptat invitatia.

Daca inca nu reusiti sa gasiti grupul, puteti incerca sa contactati persoanele care au fost incluse in grup si sa le intrebati daca au informatii suplimentare.