| munteanuionvictor a întrebat:

Cat costa un telefon cu o camera de 5 Mega? Ma intereseaza un telefon cu internet fabricat in 2016 sau 2017.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Gasesti si pe olx, la o prima aruncare de ochi am gasit Nokia Lumia cu camera specificata de tine 5 MB 4g si internet : https://www.olx.ro/oferte/q-nokia-lumia-550/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa deschizi eMAG ul si sa pui ce filtre vrei ca sa afli ce ai nevoie?

| CPAElites a răspuns:

Cat esti dispus sa platesti pentru un asemenea telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bun pentru tine un Samsung Galaxy A5 2015, e ieftin şi foarte bun.

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

"Foarte ieftin" si prost.

| TeRogLasama a răspuns:

Acesta are o reducere foarte mare si pe langa asta are camera de 8mp si fata de 5mp
http://m.emag.ro/......D77047BBM/

| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Ulefone pure lite 299 lei cu camera de 13 si de 5 in fata( ram 1gb)5 inchi, dar bateroa slaba(2000 mah)