| Tudor_Daniel_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview! vreau mai multe opinii ale posesorilor de Allview privind fiabilitatea!
va multumescwinking

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Eu am o tableta Allview AX4 Nano. De 2 luni de zile de cand o am sunt foarte multumit, mi se pare o firma in urcare. O sa-mi achizitionez si un telefon Allview in viitor happy

Cumpara cu incredere!

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Allview=China 100%

| alinaalin955 a răspuns (pentru hp8510p):

Toate sunt facute in China.
Nu ma refer doar la tablete, foarte rar gasesti ceva sa nu fie fabricat in China.
In ultimii ani am cumparat mai multe produse electronice sa le spun asa, toate fabricate in China:
Telefon Samsung galaxy gio, placa de baza gigabyte, placa video gtx 660 ti,memorie RAM corsair,stick-uri usb Kingston si adata,hard disk-uri Western Digital si seagate,monitor Samsung,televizor Samsung,sursa ocz,dvd playere Samsung si LG, mediaplayer egreat, masina de tuns Remington, tastatura, mouse...as putea continua.
Doar un procesor pe care l-am cumparat a fost fabricat in Malaezia.

| hp8510p a răspuns (pentru alinaalin955):

Este altceva despre ce vorbesti tu! Sunt asamblate in China de producator(Samsung,Gigabyte,Corsair etc.)dar telefoanele Allview, Vonino, Serioux, E-boda si multe altele sunt fabricate in China de o companie chineza si romanii le cumpara de la ei, isi pus logo-ul pe produse si gata.Deci este o diferenta mare intre un produs asamblat in China de catre producator vs. un produs chinezesc 100%