| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma invat sa nu mai pun telefonul pe marginea biroului? Afara a stat peste tot fara sa cada, ciudat e ca accidentele se intampla in casa, ma asez pe scaun si imi mai dau o palma telefonului din greseala cand gresesc la joc sau cand ma ridic nu abserv telefonul pe marginea biroului si cada jos.
Telefonul e un LG Optimus One cu Android si vreau sa-mi iau un Lg Optimus 3D care e foarte snsibil la cazaturi si nu vreau sa-l stricsad

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

La modul tau de viata, ia-ti un Motorola Defy...

| introduaicinumele a răspuns (pentru wintage):

Stiu Motorola Defy, stiu de Motorola Defy+, dar inca nu a aparut vreun Motorola Defy cu procesor dual-core asa cum vreau eu sa fie noul telefon sad acum ca Mototrola a fost cumparata de Google, slabe sanse sa mai apara motorole Defy, si de abia astept telefonul de la Google-Motorola sad sad sad

| danielcretu1980 a răspuns:

Pur si simplu pune-l intr-un loc mai sigur.
asta-i.
de fiecare data.