| SonicAndrei a întrebat:

Cum îmi pun Java pe 64 biți? Am Windows 7 Professional (64 biți) dar mi s-a instalat Java pe 32 biți. Cum pot să pun Java pe 64 biți?

2 răspunsuri:
| Daniel_Havrincea_1991 a răspuns:

Incearca sa downloadezi java cu broweserul incorporat " Internet Explorer ". Odata ce browserul incorporat in Windows e pe x64 si java va fi la fel. Sper ca ti-am fost de ajutor

| SonicAndrei explică (pentru Daniel_Havrincea_1991):

Am pus întrebarea asta de mult... cred că am încercat așa, dar curând voi reinstala windows-ul, deci o să reîncerc așa doar după. Mersi de răspuns.