| KidzzzAww a întrebat:

Heii TPU. Deci, intr-o seara umblam la setarile telefonului, si dintr-o data s`a inchis. I`am scos bateria, l`am pus la incarcat doar ca nu se mai aprinde!
L`am lasat 2-3 zile si nici acum nu vrea sa se aprinda!
Il tin la incarcat si apare "batarie descarcata" sta 3 secunde si dupa se inchide si tot asa.
Ce are? Trebuie sa-l duc la reparat? Fundita.

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Cel mai bine ia si il du la reparatie

4 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Fii atenta ori sursa telefonului s-a dus ori incarcatoru poti de aia un incarcator si sa scoti bateria si firul negru la - si cel rosu la + si tine cv timp sa vezi daca se aprinde sau incearca q alt incarcator funda?

Răspuns utilizator avertizat
| gabbystavar12 a răspuns:

Nu trebuie sa ii schimbi bateria