| vladucu a întrebat:

Placa mea video NVIDIA GeForce4 MX 440 are iesire S-V cu 4 pini, ei bine daca conectez cu un cablu la un TV LCD care are aceasta mufa pot vedea cea ce vad pe monitor pe TV si cum atunci caci am incercat dar nu s-a intamplat nimic si mentionez ca am schimbat la tv intrarea pe rand dar la toate (TV, AV, S-V, HDMI)mi-a aratat ecranul negru?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Placa ta video trebuie sa aiba tv-out. daca nu are nu e buna de asa ceva.

| vladucu explică:

Daca caut pe net numele placi imi spoune ca are dar nu stiu cum sa acesez setarile asfel incat sa scoata pe iesirea care trebuie