| RazvanNx a întrebat:

Sall TPU,vreau sa imi cumpar un pc de gaming,pentru ca parintii mei locuiesc in Dubai, si le-am cerut bani sa imi iau un pc nou, am primit de curand 9593lei, si as vrea sa-mi faceti un pc din componente, dar fara Alienware ca se poate mai bine in banii astia.Cel mai bun funda

3 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

M-ai bine ti-ai cumpara cele mai bune componente pentru gaming, poti vedea pe internet. Daca iti cumperi un PC intreg nu poate sa fie cel mai bun pentru ca nu toate piesele sunt noi, iti recomand sa intrebi pe un gamer ca el iti va explica.

| RazvanNx explică:

Reformulez,In banii astia vreau un wishlist cu componente pentru gaming

| baltza92 a răspuns (pentru RazvanNx):

Intra pe www.emag.ro la sectiunea componente periferice si cumparati de acolo tot ceea ce e bun:)...iti spun eu ca, cu 3, 000 de lei iti faci un calc fff bun;) bafta