| Angica_Ionutz_1996 a întrebat:

Salut..am un prieten care si-a luat o masina Skoda Octavia 2 de la nemti..am incercat sa ii fac niste CD cu muzica si nu a mers nici unul..am facut si track-uri si CD normal.
stie careva de ce nu merg?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca nu ai scris CD-ul bine!
Porneste Nerhiro Nero Express-> in stanga sus alege CD-> apoi Music->Audio CD-> Add(incarca melodiile) -> Next-> scrie un nume la CD->alege viteza cea mai mica -> Burn.
Enjoy!

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

La ce viteza le scrie? cu cele originale, cumparate, functioneaza?

| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru pbsolver):

Cele originale merg.a incercat sa faca la alctineva si i- mers