| Manuel86 a întrebat:

Salutare.....am niste probleme cu smatphomul....am un galaxy y pro duos b5512 si se deconecteaza de la reteaua de internet singur dar si de la wireless.
Stie cineva care ar fi cauza?

7 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pica semnalul, si la mine se mai intampla

| Manuel86 explică (pentru HardCore7750):

Mi se pare cam dubios.....chiar a inceput sa ma enerveze pentru.k se inchide des......la tine tot asa se intampla?

| Manuel86 explică (pentru Manuel86):

Daca as sta la tara as mai zice sa fie semnalul slab si sa pice dar asa...

| HardCore7750 a răspuns (pentru Manuel86):

Semnalul wireless acopera o suprafata mica

| Manuel86 explică (pentru HardCore7750):

Stau cu telefonul langa el, in aceeasi camera insa nu inteleg de ce se inchide atat de des cel de la Orange

| Isabella95 a răspuns:

Poate nu ai semnal la wireless, si se intampla tot timpul sa se deconecteze si la mine.

| Manuel86 explică (pentru Isabella95):

Da am luat in calcul varianta asta...k este posibil sa mai pice semnalul dar de ce se inchide si reteaua orangeului? si se intampla de cateva ori pe zi...