| NOname0917 a întrebat:

. o nelamurire.. am internet click net de la Romtelecom, si vreau sa iau tot de la ei si net mobil pentru laptop prin stick, stiti voi happy.. sunt client la ei de mult timp si vreau sa va indreb daca se poate sa primesc si net mobil in acelasi abonament, sau trebuie sa platesc separat vreo ceva. multumesc, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

La RDS primesti stick gratuit de net, la click nu stiu, cel mai bine ar fi sa suni la ei sa sa intrebi.

| NOname0917 explică (pentru Intruder19):

Ok, mersi o sa sun, sau ma prezint la ei happy

1 răspuns: