| bbu2eugen a întrebat:

Am o nelamurire sau mai bine zis mai multe...nu stiu ce sa fac in privinta chimiei sunt a 11a pe profil real-stiinte ale naturii si nu pot sa o inteleg la anul vreau sa dau la medicina si nici un bob de chimie nu inteleg. Aveti vreo idee de unde ar trebui sa ma apuc sa invat si ce ar trebui sa invat? mai ales in privinta problemelor care nu inteleg cand si dc se aplica anumite formule sau dc mai fac 100 de calcule.

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu intelegi? Din ce ai scris aici reiese ca nu stii nimic, nu ca nu intelegi.Invata de la inceputu' clasei a XI-a si din caiet si din manual si daca tot nu pricepi nimic incearca si caietele din clasele anterioare...