| DeuţuL a întrebat:

Am o stare naşpa dacă pot spune aşa,sentimentul ăla de gol în stomac sad.Nu cred că sunt singuru care am avut această stare, mi-o apărut acest sentiment după ce m-am certat cu prietena sad (nu conteaza motivul) îmi puteţi spune ce aş putea să fac să-mi treacă,să pot uit,să nu mă mai gândesc la asta,chesti de genu (Şi nu vreau răspunsuri cu "băi frate ia şi vorbeşte cu ea" etc oh go on ), ştiu e o întrebare prostească dar aş recunoscător dacă ma-ţi ajuta...

Răspuns Câştigător
| CC13 a răspuns:

Esti indragostit. Se intampla. Am patit-o si eu, au patit-o si altii. Ideea e ca nu poti sa controlezi ce simti, oricat ai incerca. O sa treaca, doar acorda-ti putin timp.

5 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Ascultă muzică, ieşi la un fotbal, uită-te la televizor, citeşte, ieşi la un suc cu prietenii. Orice te face vesel. big grin

| DeuţuL explică (pentru lBroken69):

Ea mă făcea vesel...oh go on

| TelefonLg a răspuns:

Fa-ti alta si peste un timp nu o sa te mai gandesti la ea nu merita sa suferi pentru niste fete care nu te merita etc.

| Neo12 a răspuns (pentru TelefonLg):

Să nu folosească pe nimeni ca pansament pentru rana lăsată de o altă persoană pentru că roata se poate întoarce oricând.

| TelefonLg a răspuns (pentru Neo12):

Asta e riscul in viata mai pierzi dar si mai castigi si da roata se intoarce oricand dar intodeauna exista un dar