| Leo94 a întrebat:

Bună, dacă mă apuc să alerg si să fac inot mai pot creste in inăltime? Am 23 de ani! Multumesc

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, clar nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Vei avea o postura mai sanatoasa si evident vei adauga cel putin un centimetru inaltimii tale... dar nu te astepta sa adaugi mai mult de cinci sau...

| Nimeni243 a răspuns:

Păi de cele mai multe ori nu. Ai trecut de perioada pubertății așa că nu mai ai cum sa crești în înălțime decât doar cu un centimetru sau doi... Sper că ți-am fost de ajutor!