| Anonimul699 a întrebat:

Este o mare problema cand ii spui unei fete ca o placi dupa o zi de conversatie? (o placi ca si persoana)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Normal ca da, placerea e instanta din prima secunda de cand vezi o persoana, placerea =atractia fizica sexuala, iubirea e total altceva

| Anonimul699 explică (pentru RAY):

Amm, va suna trist dar nu ne-am vazut inca

| RAY a răspuns (pentru Anonimul699):

Atunci cum o placi?

| Anonimul699 explică (pentru RAY):

O plac in sensul ca, stie de gluma, e inteligenta si de frumoasa e frumoasa, cel putin in poze dar asta nu ma prea intereseaza, imi aleg iubite inteligente si cu care pot glumi, mai putin fizicul, banii si formele, la 15 ani ai mei eu zic ca, gandesc OK

| RAY a răspuns (pentru Anonimul699):

De ce nu te vezi cu ea real?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Daca stii s-o zici poate suna dragut, daca nu, o sa-si dea seama/o sa creada ca o placi si o sa-si piarda interesul

| Freya1 a răspuns:

Pai daca ii explici ca iti place de ea ca om, ca prietena nu este o problema.

| PumpkinDoll a răspuns:

Mai bine nu-i spui

| DragutaAlinuta3 a răspuns:

Nu e bine sa i spui ca o placi după o zi de Conversație, lasă timpul sa mai treacă, mai vorbiți
Poți sa i spui ca e simpatica și îți e drag de ea.