| Mini_7520 a întrebat:

Funda! Deci ma stiu cu un baiat de foarte mult timp si stam la 2 blocuri distanta, dar in ultimii 2 ani nu am mai iesit pe afara amandoi si sa zicem ca nici nu prea mai vorbim, doar ne salutam si de astea.nici nu suntem si nici nu am fost certati. De cam 5 luni a inceput sa`mi placa de el si de 2 saptamani am idu` lui, dar nu am intrat pana acum in vorba cu el si nici el cu mine si as incerca sa vorbesc eu prima cu el, dar ce sa-i spun? ce sa vorbim?

Mersi anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Incepi cu buna. si daca te intreaba de ce i-ai dat add sau ceva de genu' ii zici ca ti-ai adus aminte d priet de acum 2 ani, ca va intelegeati ff bine si ca vrei sa mai fie ca inainte. Daca vrei sa spui ca il placi nu-i spune din prima, dp 2-3 conversatii ii spui asta. acum depinde si cum decurge conversatia.

funda:X?

3 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Pai te bagi in seama cu el buna ce mai faci am id-ul tau dintr-un sch de liste, cum o mai duci chestii de-astea
daca spui ca va salutati cand va vedeti nu ar trebui sa ai niciun fel de retinere
succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| aly_2338 a răspuns:

Pai poti sa-l intrebi ce mai face.cum o mai duce...etc,chestia e sa te bagi cu el in seama si dupa aceea decurge totul, insista putinbig grin