| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Poate o sa sune ciudat dar de ce baiatul de care imi place pe Mess, Skype vb cu mine mult si la scoala abia daca ma baga in seama? Vreau raspunsuri serioase.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Elenamiki a răspuns:

Pe mess nu se rusineaza nu te poate vedea si are mai mult curaj iar cand sunteti fata in fata ise incurca limban gura stiu cum este happy incearca sal intrebi pe mess dc nu prea vb cu tine la scoala happy poate o sati zica ceva surprinzator cum ar fi ca te place happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ii place de tine, odat ce fata in fata nu-ti vorbeste, iar pe mess vorbiti mult. Intreaba-l tu daca ii place sau nu de tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa-l intreb...n-am atat curaj..sunt mai timida de felul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! happy

| Elenamiki a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de fundita >big grin

| anonim_4396 explică (pentru Elenamiki):

Cu placere happy