| PŞtefaniaP a întrebat:

Hey! Peste o săptămână adică joia viitoare e festivitatea clasei a-8-a şi noi suntem a-7-a şi trebuie să împodobim 3 săli, să le împodobim cataloagele şi să le facem o mică atenţie. Aş avea nevoie de câteva idei de : cadouri şi să se încadreze între preţul de 2-3 lei, cum să împodobim sălile şi cataloagele.Mulţumesc,dau fundă pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| BlingDeCiocolată3333 a răspuns:

Si clasa mea este tot a 7-a happy
Si da, intr-adevar e destul de complicat sa gasesti idei, insa uite ce facem noi:
1 Am facut comanda la o cofetarie sa faca prajituri personalizate pe care scrie un 8.
2 Am decupat flori de hartie pe care le vom lipi pe geamuri, banci...etc
3 Baloaneee!
4 Puteti rezolva ceva si cu niste panglici :3
Sper ca te-am ajutat :X

| PŞtefaniaP explică (pentru BlingDeCiocolată3333):

Multumesc, o sa iau in seama aceste sugestii!

1 răspuns: